Usługi: akwaria, terraria, ogrody, oczka wodne

Zakładanie i serwisowanie Twojego akwarium słodkowodnego.
Marzysz o pięknym akwarium słodkowodnym? Stworzymy je dla Ciebie. Przygotujemy zjawiskową aranżację z kamieni, korzeni i ozdób ceramicznych. Zadbamy, aby w Twoim zbiorniku znalazł się sprzęt najwyższej jakości. Z przyjemnością doradzimy w doborze gatunków ryb i roślin. Akwarium idealnie wpasuje się we wnętrze oraz wzbudzi zachwyt wśród gości. Wyspecjalizowany pracownik naszej firmy będzie odwiedzał Cię regularnie, aby serwisować sprzęt i dbać o czystość w zbiorniku.


Zakładanie i serwisowanie Twojego akwarium morskiego.
Obserwacja morskiego świata zamkniętego w szklanym zbiorniku to niezwykła przygoda. Z przyjemnością pomożemy Ci założyć Twoje pierwsze akwarium morskie. Dostarczymy odpowiednie wyposażenie oraz zadbamy o prawidłowe parametry wody. Wspólnie stworzymy niepowtarzalną aranżację i dobierzemy właściwy rodzaj żywej skały oraz obsadę ryb. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu akwariów morskich i chętnie podzielą się z Tobą swoją wiedzą. Oferujemy także usługi dodatkowe w postaci serwisu zbiornika, zadbamy również o sprawność sprzętu i czystość w Twoim akwarium.


Opieka nad Twoim akwarium.
Częste podróże służbowe, wyjazdy na wakacje i natłok obowiązków negatywnie wpływają na kondycję ryb i roślin. W związku z tym, to my możemy zadbać o Twoje domowe akwarium podczas Twojej nieobecności. Nasz specjalista z zakresu akwarystyki będzie odwiedzał Twoje mieszkanie codziennie, aby nakarmić ryby. Podczas wizyt wykona również podstawowe czynności takie jak: podmiana wody, czyszczenie filtra, podcinanie roślin. Takie zabiegi sprawią, że po Twoim powrocie do domu akwarium będzie zachwycało, a co najważniejsze ryby będą zdrowe i pełne wigoru.


Zakładanie i serwisowanie Twojego terrarium.
Gady, płazy i pajęczaki od wielu lat fascynują miłośników przyrody. Nasi pracownicy specjalizujący się w terrarystce pomogą Ci rozpocząć przygodę z egzotycznym światem i stworzą wyjątkowe lokum dla Twojego zwierzęcia. Oferujemy Ci pomoc w aranżacji i montażu terrariów pustynnych, stepowych, tropikalnych, akwaterrariów i paludariów. Dobierzemy odpowiednie oświetlenie i dodatkowe sprzęty. Chętnie podzielimy się z Tobą wiedzą na temat konkretnych gatunków oraz warunków ich hodowli. W razie potrzeby zadbamy również o czystość w terrarium.


Zakładanie ogrodów i oczek wodnych.
Otaczająca nas przestrzeń ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Spacer pośród ulubionych drzew i krzewów, słodki zapach kwiatów oraz szum wody umilą czas spędzony w przydomowym ogrodzie. Polecamy Ci usługi naszego ogrodnika-artysty, który po wnikliwym wywiadzie przygotuje projekt Twojego ogrodu. Kompozycje kwiatowe, wybór krzewów, układ przestrzenny i styl będą zależały od Twoich preferencji. Wykonamy wszelkie czynności niezbędne do założenia oczka wodnego oraz dobierzemy obsadę ryb. Cechuje nas indywidualne podejście do klienta oraz wysoka dbałość o estetykę.